logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Bulut bilişim çözümleri

Bulut (Cloud), verileriniz ve işlem gücünüzün sadece bir makina ile sınırlanmadığı bir veri barındırma ve işleme sistemidir. Dosyalarınız tek bir sunucu yerine birden fazla sunucu içerisinde barınıyor ve çalışıyor. Şirketiniz içinde bulut bilişim çözümleri konumlandırılması ve adaptasyonu sürecinde atılması gereken adımlarda her türlü destek ve hizmeti sunuyoruz. Operasyonel ve yönetim ihtiyaçlarınıza en uygun bulut çözümlerini ve hizmetlerini bir araya getiriyor ve bunları mevcut BT altyapınıza entegre etmenize yardımcı oluyoruz.

Bulut bilişimin avantajları;

Hızlı uygulanabilirlik

Geleneksel uygulama geliştirme projelerinin aksine, bulut platformu üzerinde geliştirilmiş bu uygulamalar aylar ve yıllar yerine gün veya haftalarla ölçülen zamanlarda hayata geçirilebiliyor.

Düşük başlangıç maliyeti

Yeni donanım, lisans ve entegrasyon bedelleri yerine, aylık veya yıllık ödemelerle ilk yatırım maliyetlerinizi öngörülebilir operasyonel harcamalara çevirebiliyorsunuz.

Kolay ölçeklendirme

Zaman içinde değişen iş ihtiyaçlarınıza bağlı olarak kullanıcı sayınızı arttırıp azaltabilir kapasite sorununu ortadan kaldırmış olursunuz.

Zamandan tasarruf

Geleneksel altyapınızda yamalar, sürüm yükseltme ve uygulamaların testleri  personelinizin iş yükünü arttırır. Bulut uygulamaları ile bu yükten kurtulursunuz.

Kolay erişebilirlik

Zaman, mekan ve cihaz gözetmeksizin güvenli şekilde erişilebilir ve kesintisiz olarak kullanabilirsiniz.

Bulut bilişim çözümleri hakkında bilgi almak için web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.