logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

CCTV Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemlerinin olmazsa olmazlarında biri olan kamera sistemleri çok çeşitlilik göstermektedir. Analog sistemlerden, daha modern dijital sistemlere geçiş gün geçtikçe artmaktadır. Artı Teknoloji olarak kurumların ve özel şirketlerin  kamera sistemlerini 4K görüntü kalitesiyle sektöre özel (antrepo, enerji santrelleri, mağazalar, istasyonlar, oteller, eğitim kurumları, hastaneler vb.) tasarlıyoruz ve anahtar teslim çözümler sunuyoruz. En basit ip kamera sistemlerinden, üzerlerin de hareket, ses ve ısıya duyarlı sensörler ile donatılmış ileri seviye sistemlere sahip olan öncü markaların ürünlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda uzman ekiplerimiz ile projelendiriyor ve uyguluyoruz. Kapalı devre ip alt yapısı ve ihtiyaca göre fiber, cctv, cat6 ve cat7 yapısal kablolama ürünleri ile iletişim sorunlarını en aza indiriyor, bakım ve işletme maliyetlerinizi kısıyoruz.

Kaydedilen görüntü özelliklerine göre oluşacak olan görüntü veri tabanının boyutuna bağlı kalmaksızın her yerden ulaşılabilecek tek bir merkezi noktadan yayınlayabiliyoruz. İhtiyaç durumunda lokasyon da içinde yapılan görüntü kayıtları anlık olarak uzaktaki başka bir noktaya aktarımı da sağlanabilir sistemler konumlandırabiliriz.

 

Analog CCTV

Güvenlik kamera sistemleri, günümüzde hemen hemen her alanda kullanılan ve güvenliğin olmazsa olmazı haline gelmiş sistemlerdir. Güvenlik deyince akla ilk gelen kamera sistemleri; sokaklarda, caddelerde, işletmelerde, alışveriş merkezlerinde, asansörlerde, apartmanlarda, mağazalarda, bina içlerinde ve buna benzer birçok alanda kullanılmaktadır.

Dvr ve Nvr

DVR, Dijital Video Recoder kelimelerinin kısaltmasıdır. Yani Türkçe olarak Dijital Video Kaydedici demektir. DVR ile kullanacağınız güvenlik kameralarının 7/24 çektikleri videoları kolaylıkla depolayarak, geçmişe dönük görüntü aramaları gerçekleştirebilirsiniz.

IP CCTV

IP CCTV kameralar, farklı modelleri ve farklı görüntüleri ile her alanda bizlere büyük bir önlem ve güvenlik imkanı sunarlar. Vandal, Dorne, INFARED, Box, Zoom, PTZ, HD ve farklı modelleri ile aşağıda listelenmiş olan IP CCTV kamera sistemlerimizi inceleyebilirsiniz. Kullanımları ve kurulumları oldukça basit olan IP CCTV kameralar günümüzde hemen hemen her sektörde güvenlik amaçlı sıkça tercih edilmektedir.

Kontrol Üniteleri

Kontrol üniteleri, kamera sistemlerinin kullanıldığı pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu üniteler, farklı modelleri ile farklı güvenlik kameralarını destekli olarak kullanılır.

Ekran

Monitör, Türkçe ismi ile ekran anlamına gelmektedirler. Ekranlar, günümüzde her alanda kullanılır. Özellikle bilgisayarın kullanılması için tercih edilen ekranlar, farklı model ve boyutları ile her ihtiyaca uygun bir çözüme sahiptirler.

Aksesuar ve Yan Ürünler

Kamera sistemleri ile birlikte kullanabileceğiniz farklı tip ve ihtiyaç çözümü aparatlar mevcuttur. Kameralarla birlikte kullanabileceğiniz lensler, bnc konnektörler, adaptörler, muhafazalar ve ayak aparatlarını bizden temin edebilirsiniz.

CCTV güvenlik kamera sistemleri ihtiyaçlarınız için web sitemiz üzerinden teklif alabilirsiniz.