Neler Yapabilirsiniz ?

SambaPOS bugüne kadar üretilmiş en sade ve en kolay kullanıma sahip her restoran tipine göre özelleştirilebilen; sipariş, ödeme ve servis işlemlerini en hızlı ve en güvenli şekilde sonuçlandırabilen, sınırsız değişken ve uyarlanabilir yapısı sayesinde hayalini kurduğunuz tüm hesap ve denetleme araçlarını üretebilen, normal, dokunmatik ekranlı bilgisayarlar, tablet ve yazıcılarla kullanılabilen bir restoran yönetim programıdır.

Sipariş Yönetimi

Masaya dokunun, siparişi girin ve arkanıza yaslanın, mutfaktan siparişiniz çıksın. Farklı ödeme tipleriyle hesabı alın. Hareketleri anlık kontrol edin. Zamandan ve paradan tasarruf sağlayın.

Paket Servis

Telefonla gelen siparişleri sisteme girerek hızlı bir şekilde servis yapın. Müşterinin bir sonraki aramasında görünen adresi seçip siparişleri hazırlayıp hızlıca teslim edin. Kuryelerinizi kolayca yönetin.

Uzaktan Erişim

İşyerinizden ayrılmanız gerekti, yetkilendirdiğiniz personel silme işlemi yapamadan sistemi kullanmaya devam etsin. Sizde dilediğiniz yerden kasa, satış ve masa durumlarını kolayca görüntüleyin.

Stok Kontrolü

Stokları girin ve menüyle ilişkilendirin. Ürünlerinize ekleyeceğiniz reçeteler sayesinde ürün bazlı maliyet hesaplaması yapın. Stoklarınızı yöneterek harcamalarınızı kontrol altına alın.

Özgür Yapı

İşletme yapınıza uygun ürün grupları oluşturarak çalışanlarınızın en rahat şekilde kullanabileceği ekranları tasarlayabilirsiniz. Ürünlerinize ait fotoğrafları menüye ekleyebilir, departmanlarınıza özel menüler hazırlayabilirsiniz.

Detaylı Raporlama

Ürün bazlı raporlar, dönemsel zaman aralıklı raporlar, kasa raporları gibi birçok raporu istediğiniz özelliklerde hazırlayabilir, bilgisayarınıza kaydedip veya yazıcıdan çıkarıp arşivleyebilirsiniz.