Müşteri gereksinimleri doğrultusunda sunucu çözümleri üretmek, katma değerli hizmetler sağlamak, entegre edilebilen ve yüksek verimliliği hedefleyen platformlar oluşturmak uzmanlık alanlarımızdan biridir. Eğitimli teknik personeli ve müşteri referansları ile uzmanlıklarını artırarak sektörde Microsoft çözümleri sunan ve geliştiren lider firmalardan birisi olmaya devam etmektedir. Sahip olduğumuz uzmanlıklar kapsamında müşterilerimize Bilgi Teknolojileri yatırımlarını genişletmek ve yenilemek için konularında uzman, uluslararası sertifikalara sahip ekibimizle Teknik Destek ve Danışmalık Hizmetleri sunmaktayız.

Bilgi işlem ortamlarındaki farklı platformlara ait karma yapıların artması, büyüyen sistemlerin artan yönetim gereksinimleri, özgün ihtiyaçlar ve maliyet etkin çözüm beklentileri Bilgi Teknolojileri yapılarının entegre edilmesini gerektirmektedir. Artı Teknoloji olarak bu tür ihtiyaçlarınıza çözüm olacak şekilde tasarlanmış kapsamlı servisler sunuyoruz.

Kurulum Hizmetleri

BT alanındaki donanım ve yazılım yatırımlarınızın en doğu ve en iyi performans ile çalışabilmesi için kurulum ve devreye alma hizmetlerini kaliteden ödün vermeden, söz verildiği gibi zamanında sunmaktadır.

Depolama (storage) Çözümleri

Yedekleme (backup) Çözümleri

Donanım Kurulumları

Yazılım Kurulumları ve Lisanslama

Sanallaştırma

Grid Mimarisi ve HPC (High Performance Computing)

Tümleşik İletişim Sistemleri Entegrasyon

Güncelleme (Update)

Genişleme ve Yükseltme (Upgrade)

Geçiş (Migration) a

Diğer BT Sistemleri Kurulum ve Entegrasyonu